DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W środę 13 października br. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy ósmej, szóstej, piątej i drugiej przygotowali pod kierownictwem Pani Beaty Nowak i we współpracy z Panią Agatą Nicpońską bardzo ciekawy program, a może spektakl przeplatany piosenkami. Nauczyciele przez chwilę myśleli, że biorą udział w Jesiennym Festiwalu Teatralnym. Po wspaniałej uczcie duchowej Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i pracę nad wychowaniem dzieci i młodzieży. Do tych życzeń dołączyli rodzice, a raczej ich przedstawiciele, czyli Rada Rodziców, która oprócz słów otuchy i wsparcia przekazała dla wszystkich nauczycieli prezenty. Pani Dyrektor zaznaczyła, że nasi dwaj nauczyciele otrzymali nagrodę Pana Burmistrza: Pani Dorota Ogorzały i Pani Urszula Dzięga. Gratulujemy. TUTAJ są zdjęcia.