KONKURSY RÓŻAŃCOWE

KONKURSY RÓŻAŃCOWE – 2021 r.

Samorząd uczniowski wraz z ks. Tomaszem organizuje konkursy różańcowe na miesiąc październik.

LIST DO MATKI BOŻEJ

Podczas nabożeństw różańcowych w kaplicy, w Popowicach będą rozdawane obrazki wraz z planszą, które utworzą LIST DO MB. Plansza będzie rozdawana 1 X, a obrazki od 2 do 31 X.

Każde dziecko, które uzbiera połowę obrazków czyli 15, otrzyma nagrodę niespodziankę i weźmie udział w losowaniu nagród książkowych.

Zachęcam do odmawiania różańca w domu lub przy kapliczce. Proszę, aby notować tę modlitwę i informację o tym przekazać ks. Tomaszowi. Te dzieci też wezmą udział w losowaniu nagród i otrzymają, o ile wystarczy, plansze i obrazki.

BUKIET DLA NIEPOKALANEJ

Zadaniem dziecka jest wykonanie bukiety dla Matki Bożej według wzoru podanego na YouTube pod tytułem: Ile róż dla Maryi? Październikowa praca plastyczna dla dzieci.

Każde dziecko, które przyniesie wykonany w formacie a4 i podpisany plakat otrzyma nagrodę pocieszenia oraz weźmie udział w losowaniu nagród książkowych. Czas wykonania do końca października br.