WYCIECZKA ZERÓWKI DO BIBLIOTEKI W STARYM SĄCZU

W środę 29 września br. dzieci z zerówki wraz z Panią Jadwigą i ks. Tomaszem wybrali się do biblioteki w Starym Sączu. Tam dzieci poznały to niezwykłe miejsce i osoby, które je tworzą. Dzieci zapisały się do biblioteki, wypożyczyły swoją pierwszą książkę, choć jedna dziewczynka miała wypożyczone już wcześniej dwie książki, otrzymały od biblioteki w prezencie książkę na start oraz zostały zaproszone do różnego rodzaju zajęć, konkursów i zabaw. Dziękujemy Pani Dyrektor oraz pracownikom biblioteki za życzliwe przyjęcie, poprowadzenie zabaw i konkursów oraz za mały poczęstunek. Dziękujemy Panu burmistrzowi za wypożyczenie autobusu gminnego i Panu Mieczysławowi kierowcy za wielką życzliwość i cierpliwość dla dzieci. TUTAJ są zdjęcia.