WYCIECZKA KLASY 2 DO BIBLIOTEKI W STARYM SĄCZU

We wtorek klasa 2 pod opieką Pani Marty Słaby i Pani Marty Kowalczyk oraz ks. Tomka udała się autobusem komunikacji miejskiej do biblioteki w Starym Sączu. Zostaliśmy tam przyjęci po królewsku: dzieci zwiedziły bibliotekę dla dorosłych, dla młodzieży i najdłużej zatrzymali się w części dla dzieci. Tam zapoznały się z pracą bibliotekarza, księgarza, wydawcy książek i pisarza. Wszystkie dzieci odważnie wzięły udział we wspólnym czytaniu i zapisali się do biblioteki, aby móc wypożyczać książki. Dziękujemy Pani Dyrektor i Paniom pracującym w bibliotece za miłe przyjęcie. Następnie udaliśmy się do wspaniałej Cukierni Sądeckiej, gdzie jak zwykle Pani Marta właścicielka, przyjęła nas z wielką radością i choć jej nie było to otrzymaliśmy od niej duży rabat na słodkości i kawę. Dziękujemy Pani sprzedającej za życzliwość i okazane nam ciepło. TUTAJ są zdjęcia.