Znamy wyniki konkursu “Mój Region – Moja Duma, Moje Miasto – Moja Duma”

Oliwia Stachoń z klasy V została laureatką wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Mój Region – Moja Duma, Moje Miasto – Moja Duma”

W poniedziałek, 7 czerwca, zakończyły się zmagania uczestników VIII edycji  konkursu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie  klasy V, VI, VII ( Karolina Kurzeja, Wiktoria Białogrzywa, Aleksandra Wysoczańska, Konrad Tokarczyk, Jakub Stachoń, Oliwia Stachoń oraz Klara Kurzeja), którzy przygotowywali się pod kierunkiem pani Urszuli Dzięga.

Konkurs był trzyetapowy i obejmował etap szkolny w postaci-quizu wiedzy  na platformie cyfrowej Moodle. W maju odbył się etap rejonowy po którym 5 uczestnikom udało się przejść do etapu finałowego. Etap finałowy odbył się 7 czerwca, wysoki wynik i tytuł laureata uzyskała Oliwia Stachoń z klasy V.

W piątek 18.06.2021 nastąpi uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w Fundacji Sadeckiej.

Jesteśmy dumni z naszej laureatki, której  gratulujemy  sukcesu!