WAKACJE DLA DZIECI Z KRUS

,,Bezpłatna kolonia nad Jeziorem Drwęckim w Ostródzie”

Stowarzyszenie Centrum Edukacji Tradycja i Współczesność: organizuje wypoczynek dla dzieci w wieku  6-16 lat, których przynajmniej jeden z rodziców jest ubezpieczony w pełnym zakresie w  KRUS, bądź pobiera rentę lub emeryturę rolniczą z KRUS!

Ostróda, Hotel Promenada, nad Jeziorem Drwęckim

22-30 sierpnia 2021r.

Cena – bezpłatne, przy wykorzystaniu bonu turystycznego

Gwarantujemy:

– całodzienne wyżywienie (5 posiłków)

– zakwaterowanie w pokojach (3-5 os.) z łazienkami

– opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej

– opiekę  medyczną,

– ubezpieczenie NNW i OC

– Atrakcyjny program zajęć kulturalno – oświatowych i wycieczek krajoznawczych, dyskoteki, karaoke, zajęcia sportowe, konkursy plastyczne, rejs statkiem, pobyt nad jeziorem, ognisko, etc.

– Rejs statkiem po jeziorze Drwęckim, basen lub aquapark, wycieczka autokarowa szlakiem lokalnych zamków i warowni, wycieczka autokarowa szlakiem architektury sakralnej architektury drewnianej Warmii i Mazur.

– wszystkie bilety wstępu do obiektów, które przewiduje  program kulturalno-oświatowy,

Zapisy i informacji udziela:  Łukasz Jawny, telefon – 503 879 401, lub mail: lukasz.jawny@gmail.com

Oferta kolonii Nad Jeziorem Drwęckim