ROZWIĄZANIE KONKURSÓW ADWENTOWYCH

W czasie adwentu dzieci z naszej szkoły miały do wykonania kilka zadań:

1. Dzieci z klasy pierwszej miała pokolorować i przyozdobić roratkę, świecę Matki Bożej. TUTAJ można zobaczyć wyniki ich pracy. Za wykonanie tego zadania dzieci otrzymają ocenę celującą oraz jajko niespodziankę.

2. Dzieci z klasy pierwszej i drugiej oraz trzeciej miały przygotować serce jako ozdobę choinki ks. Tomka. Do księdza dotarło dużo serc. Już wiszą na choince, którą można zobaczyć wyżej. Ktoś księdzu dał w koszulce trzy serca z brokatem, ale nie podpisał i ksiądz nie wie komu dać nagrodę.

3. Dzieci ze szkoły miały wykonać kalendarz adwentowy lub lampion roratni. TUTAJ można zobaczyć wykonane prace. Za udział w konkursie dzieci otrzymają oceny celujące, dyplomy i paczkę żelków. Nagrody główne zostaną rozlosowane po powrocie do nauki stacjonarnej.

Dziękuję wszystkim za udział w konkursach. Nagrody zostaną dostarczone do domów we wtorek 29 XII, a najpóźniej w środę 30 XII.