CZYTANIE ŁĄCZY POKOLENIA

Akcja „Czytanie łączy pokolenia” jest formą rozwoju, promowania czytelnictwa oraz zachęcania do sięgania po książki każdego odbiorcę, zarówno juniora jak i seniora.

W ramach tej akcji biblioteka szkolna zaprasza rodziców, dziadków, ciocie, wujków, starszych kuzynów i rodzeństwo, którzy dzielą się z uczniami swoją ulubioną literaturą z dzieciństwa. Czytają bajki, wiersze, zapoznają dzieci z przygodami swoich ulubionych bohaterów z czasów szkolnych. Zachęcamy podczas nauki zdalnej do wspólnego czytania. A może nawet i Ty, drogi uczniu, poczytasz młodszej siostrze lub braciszkowi, który lubi spędzać z tobą czas.

Nagraj filmik  lub zrób zdjęcie jak czytasz z dziadkami, z rodzicami, z ulubioną ciocią. Filmik lub zdjęcie możesz wysłać do pani Ani Maśko na jej adres: annamasko0@gmail.com, albo bezpośrednio na czacie na Microsoft Teams lub na Messenger.

A więc do CZYTANIA!!! Akcja trwa do końca grudnia.