BIBLIOTEKA OGŁASZA

Co mają wspólnego książki i buty na obcasie? Bardzo dużo. Książki bardzo często pomagają nam radzić sobie w trudnych sytuacjach, przynoszą nam wiele radości i sprawiają, że świat staje się lepszy.
W piątek pomagać będą szpilki! 25 września w #DzienSzpilek każdy kto opublikuje zdjęcie z wysokimi obcasami pomoże małym wojownikom z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei. Również nasza biblioteka włącza się do tej pięknej akcji! Co należy zrobić?
1. 25 września zrób zdjęcie szpilkom (założonym lub nie)
2. Opublikuj je jako post na swoim Facebooku lub Instagramie z hasztagiem #DzienSzpilek
3. I gotowe!
Za każde takie zdjęcie Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową otrzyma 2 zł na rzecz pacjentów ze szpitala Przylądek Nadziei, w którym każdego roku leczy się 2000 dzieci z całej Polski! Organizatorem akcji jest Moliera2.
Zapraszamy wszystkich naszych uczniów oraz rodziców do wspólnego pomagania!
P. S. Pani Ania Maśko prosi również o wysłanie zdjęcia szpilek do niej albo przez Microsoft Teams  bezpośrednio na czacie, albo przez Messenger albo na adres E-Mail: annamasko@wp.pl