100 LAT OD URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

Sto lat temu 18 maja przyszedł na świat w Wadowicach Karol Wojtyła, który został pierwszym papieżem polakiem. Chcemy uczcić tę wielką postać. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs dla młodszych i starszych:

ZADANIE DLA DZIECI OD ZERÓWKI DO TRZECIEJ KLASY

W ramach konkursu trzeba narysować na kartce papieru a4 tort dla Jana Pawła II z okazji jego 100 rocznicy urodzin. Prace trzeba dostarczyć cyfrowo do ks. Tomka, do 20 maja br. (do 20:00). Do wygrania tort. Wszyscy uczestnicy otrzymają szóstki z aktywności i dyplomy wraz z nagrodami pocieszenia.

ZADANIE DLA STARSZYCH OD CZWARTEJ DO ÓSMEJ KLASY

W ramach konkursu trzeba będzie na podstawie dzisiejszej i ostatniej katechezy uzupełnić test kahoot. Będzie on otwarty tylko i wyłącznie jeden raz: we wtorek 19 maja br. od 16:00 do 18:00. Link do konkursu umieszczę na stronie naszej szkoły we wtorek 19 maja br. Główną nagrodę tort wygrywa ten, kto ma najwięcej punktów. Pozostali otrzymają szóstki z aktywności i nagrody pocieszenia wraz z dyplomami.

Zakres materiału jest dostępny tutaj: katecheza 1 i katecheza 2.