ROZWIĄZANIE KONKURSÓW WIELKOPOSTNYCH

Do piątku 3 kwietnia br., w ramach konkursu na wykonanie “Ostatniej Wieczerzy Jezusa” lub wystroju kościoła, dostarczono pięć prac. Z tej racji, iż nie udało się nam uruchomić systemu do głosowania została powołana komisja w składzie: przewodniczący ks. Leon i jego zastępca ks. Tomek. Komisja zdecydowała, że główna nagroda – latarka czołowa – trafi do Patrycji i Natalii Żal. Gratulujemy. Pozostali uczestnicy otrzymają nagrody: zestaw słodyczy oraz świąteczny numer Małego Gościa Niedzielnego. TUTAJ jest galeria prac.

Do wtorku 7 kwietnia br., w ramach konkursu na palmę przesłano wiele zdjęć z palmami, które możesz zobaczyć TUTAJ. Wszyscy uczestnicy otrzymają ocenę celującą z aktywności, wpis do pozytywnych uwag ucznia oraz nagrodę pocieszenia żelki haribo. Główną nagrodę – latarkę czołową – wylosowała Julia Górska. Gratulujemy.

Do niedzieli 12 kwietnia br., w ramach konkursu na wykonanie krzyża napłynęło wiele prac, które możesz zobaczyć TUTAJ. Główną nagrodę – latarkę czołową – wylosowała Gabrysia Gil. Gratulujemy. Pozostali uczestnicy otrzymają ocenę celującą z aktywności, wpis do pozytywnych uwag ucznia oraz nagrodę pocieszenia mini zestaw słodyczy: lizak + mars.