KONKURSY NA WIELKI POST

Post, modlitwa, umartwienie! W Wielkim Poście ja się zmienię!

WIELKI POST 2020

Zapraszam do aktywnego przeżycia czasu przygotowania do Zmartwychwstania Jezusa!

NABOŻEŃSTWA W POPOWICACH:

Droga Krzyżowa w piątek o 16:30

Gorzkie żale w niedzielę po Mszy świętej o 9:00

KONKURSY

1. W czasie drogi krzyżowej będą rozdawane plansze, z których po wycięci należy skleić kostkę. Z sześciu kostek powstanie krzyż. Instrukcja jak to zrobić jest na planszy! Zdjęcia wykonanego, kompletnego krzyża należy wysłać do ks. Tomasza (mms 662-093-002 lub mailem starzectomek@gmail.com) z imieniem i nazwiskiem do dnia 12 kwietnia 2020 r. Dla wszystkich przewidziane są nagrody – rozdamy je w szkole lub kaplicy po świętach.

2. Każda osoba, która wykona z pudełka tekturowego przedstawienie „Ostatniej Wieczerzy Chrystusa” lub kościoła i przyniesie ją do szkoły otrzyma nagrodę i weźmie udział w losowaniu nagród głównych. Pracę przynosimy do 3 kwietnia 2020 r. Przykład, jak należy wykonać pracę znajdziesz TUTAJ.

3. KONKURS PLASTYCZNY

Zapraszam do przedstawienia w artystycznej formie jednej, dowolnie wybranej myśli Stefana Kardynała Wyszyńskiego, zawartej w „ABC Społecznej Krucjaty Miłości.

• dowolna technika (płaska, nie przestrzenna)
  • format: a3 (29,7 x 42,0 cm)
  • czas dostarczenia do księdza do 20 kwietnia 2020 r.

TUTAJ znajdziesz ABC Krucjaty Miłości.