DZIEŃ WALENTYNEK

Dziś w naszej szkole dzieci przeżywały dzień św. Walentego, patrona zakochanych. Samorząd Uczniowski uruchomił pocztę walentynkową. Mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni. Przy okazji, z inicjatywy Rady Klasowej i wychowawczyni oddziału przedszkolnego, został przeprowadzony kiermasz. Podczas kiermaszu sprzedawano gadżety walentynkowe przekazane przez Radę Rodziców oraz ciasto wykonane przez rodziców uczniów naszej szkoły. Swoją wdzięczność wyrażamy: Agnieszce i Piotrowi Tokarczyk, Urszuli Nikołajczuk, Małgorzacie Pych, Natalii Bielak, Marcie Górskiej, Barbarze Górskiej, Jadwidze Bochniarz. Uzbierano kwotę 902,30 zł. Została ona przekazana na terapię genową dla Marysi Miąsko. Serdecznie wszystkim dziękujemy. TUTAJ są zdjęcia.