DAJ WŁOS

„Warto pomagać” –  pod takim hasłem dziewczynki z naszej szkoły, za namową Pani Ani Maśko, podjęły akcję „Daj Włos” organizowaną przez fundację Rakandroll. Fundacja Rak’n’Roll zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Wtorek 4 lutego br. – to data, która dla wielu z nas będzie bardzo ważna, ponieważ  w tym dniu pięć dziewczyn podarowały swoje włosy na peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii. W tym szczególnym dniu dziewczynki dowiedziały się o sobie, że łączy ich nie tylko przyjaźń, czy więzy rodzinne, ale też niezwykła wrażliwość na cierpienie innych osób. Za odwagę gratulujemy: Lenie Drożdż – kl. IV, Klarze Kurzeja – kl. IV, Oliwii Stachoń – kl. IV, Karolinie Kurzeja – kl. VI i Zuzannie Kocoń – absolwentka naszej Szkoły Podstawowej w Popowicach. Podziękowania należą się Pani Joannie Pierzchała i prowadzonemu przez nią zakładowi fryzjerskiemu z Gołkowic, która odważyła się ściąć dziewczynkom zapuszczane tak długo włosy, a szczególnie rodzicom dziewczynek za wsparcie i  przedsięwzięciu tej akcji. TUTAJ jest kilka zdjęć.