DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W czwartek 23 stycznia br. w naszej szkole odbyła się wielka uroczystość: dzień babci i dziadka. Uroczystość przygotowały Panie Nauczycielki wraz z uczniami, zwłaszcza dzieci z klas od zerówki do trzeciej. Pani Dyrektor na początku przywitała głównych bohaterów dzisiejszego dnia Babcie i Dziadków oraz innych zaproszonych gości, a wśród nich Pan Radnego Sejmiku Wojewódzkiego Stanisława Pasonia oraz sołtysa Popowic Pana Wojciecha Jureckiego. Cały program artystyczny oraz dekoracje przygotowały: Aneta Lompart, Monika Wojtaszek, Agata Nicpońska. Za pomoc w przygotowaniach organizatorki dziękują w szczególności: Pani Marii Czajkowskiej, Pani Marysi Citak i Panu Franiowi Smaga oraz Paniom Marcie, Jadzi i Dorocie. Szczególne podziękowania dla Rady Rodziców, która pod dowództwem Pani Małgorzaty Drożdż, przygotowała dla wszystkich poczęstunek. Myślę, że wszyscy byli zadowoleni z tego pięknego spotkania. TUTAJ są zdjęcia.