REKOLEKCJE II DZIEŃ – OLIMPIADA SPORTOWA

Po porannej modlitwie i katechezie do naszej szkoły przyszli goście z Gniazda na Olimpiadę Sportową. Otworzyli ją: Konrad Tokarczyk uczeń klasy piątej, Tomek Przewodniczący z Gniazda, Pan Burmistrz Jacek Lelek, który pochwalił uczniów szkoły za wprowadzanie innowacyjności oraz Pani Dyrektor Grażyna Smaga. Dzieci ze szkoły otrzymały zadania: towarzyszenie gościom w wykonywaniu zadań (ale szybko im idzie), te dzieci nazwaliśmy Aniołami Stróżami oraz przygotowanie i prowadzenie zadań i konkurencji sportowych. W tym czasie Rodzice uwijają się w kuchni: rozlewają napoje ciepłe i zimne oraz rozdają słodkości oponki (ciekawe kto upiekł?) i andruty. Wychowawcy i nauczyciele krzątają się po szkole pilnując dzieci i gości, a nad wszystkim czuwa Pani Dyrektor wraz ze św. Elżbietą, Patronką naszych rekolekcji i dzieł miłosierdzia.

TUTAJ są zdjęcia z porannych prac, a TUTAJ z Olimpiady.