WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO O MISJACH

Wyniki konkursu zorganizowanego przez Wydział Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie z okazji Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego Października 2019. Do Wydziału Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej napłynęło około 500 prac plastycznych, „Ochrzczeni i posłani. Kościół Chrystusa z misją w świecie”.

I miejsce – Martyna Król z kl I SP im. Dabrowskiego w Pierzchowie
I miejsce – Jagoda Kilarska z kl III a SP im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Igołomi
II miejsce – Parycja Słoma z kl IV a SP im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Igołomi
II miejsce – Miłosz Mical z kl V SP nr 126 w Krakowie
III miejsce – Klina Sobczyk z kl. V KNSP im św. Jana Pawła II w Zakopanem
III miejsce – Maja Jaskierska z kl. I a SP nr 1 w Nowym Targu

Wyróżnienia:
Gabrysia Kurek z kl. II e Zespołu Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 w Krakowie
Milena Dybczak z kl. IV b Szkoły Podstawowej nr 4 w Wadowicach
Zuzanna Jamróz z kl. IV Szkoły Podstawowej nr 126 w Krakowie
Julia Strąg z kl. VI b PKSP im. Św. Beretty Molli w Krakowie
Natalia Charzewska z kl. VIII PKSP im. Św. Beretty Molli w Krakowie
Kacper Baca z kl. I SP im. Dywizjonu 303 w Śleszowicach
Jan Ostrowski z kl. I SP im. Św. Jadwigi w Lusinie
Mirek Klimala z kl V a SP im. KK Baczyńskiego w Dobczycach
Nina Sedeńko z kl VIII SP w Kukowie

Do Wydziału Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej napłynęło 450 prac plastycznych, wszystkie dzieci otrzymają dyplom za udział w Konkursie plastycznym „Ochrzczeni i posłani. Kościół Chrystusa z misją w świecie”.

Tekst ze strony: https://misje.diecezja.pl/aktualnosci/wyniki-konkursow-nadzwyczajnego-miesiaca-misyjnego/