KONKURS EMPIK

Nasza szkoła bierze udział w konkursie EMPIKu – pomóżmy i wygrajmy 1000 książek do naszej biblioteki szkolnej! Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Popowicach przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego „Tysiąc powodów by czytać” organizowanego przez Empik, którego celem jest promocja czytelnictwa. Warto zaznaczyć, że nasza szkoła w konkursie mieści się wśród szkół do 120 uczniów, a więc jest duża szansa, że możemy wygrać. Uczennica z klasy czwartej Nikola Korona namalowała scenę z wybranej przez siebie książki. Teraz  od 24 października do 28 listopada 2019 r. trwa głosowanie na najlepszą pracę. W konkursie zwyciężą szkoły, które zdobędą najwięcej głosów.

Pamiętajmy, że w tym roku głosowanie odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnej Empik! Możesz głosować codziennie od 24 października do 28 listopada Nie martw się – alert aplikacji przypomni Ci o głosowaniu.  Z jednego aplikacji mobilnej Empik można głosować raz dziennie, ale również kupując zakup w Empiku możesz przeznaczyć cześć kwoty z Twoich zakupów na zasilenie konta naszej szkoły. Najlepiej wpisać „sortowanie – wg nazwy szkoły alfabetycznie”, wtedy szybko można odnaleźć rysunek reprezentujący naszą szkołę. Głosowanie zależy w dużej mierze od Waszego zaangażowania całej społeczności szkolnej (nauczycieli, uczniów, rodziców). Pamiętajcie, że możecie aktywnie zachęcać do głosowania Wasze rodziny: kuzynów, ciocie, dziadków, znajomych, przyjaciół itp., każdy może głosować, kto tylko ma komórkę i ściągniętą aplikację  „Mój Empik”. A więc do dzieła: „ZRÓBMY TO RAZEM – WYGRAJMY”!

Praca Nikoli: