ODBLASKOWA WYCIECZKA TRZECIEJ KLASY

W naszej szkole ruszyła akcja Odblaskowa Szkoła. Klasa trzecia włączyła się do akcji, organizując we wtorek 1 października br. spacer wraz z seniorami, babciami oraz rodzicami do Ogrodu Marzeń w Myślcu. Oczywiście wszyscy uczestnicy tej eskapady założyli kamizelki odblaskowe. Spacerując po ogrodzie dzieci zauważyły zmiany, jakie poczyniła natura, podziwiały złociste barwy jesieni. Dorośli również byli pod wrażeniem jesiennej szaty w ogrodzie oraz opowieści Pani Wioletty. Wszyscy zasiedli w altance, gdzie można było powąchać i dowiedzieć się ciekawych wiadomości na temat ziół. Wszyscy miło gawędzili przy herbatce i ciasteczkach. Dziękujemy, że w ten piękny jesienny dzień mogliśmy gościć u Pani Wioletty oraz za udział naszych rodziców i seniorów w akcji Odblaskowa Szkoła.

TUTAJ są zdjęcia.