DZIEŃ CHŁOPAKA W SZÓSTEJ KLASIE

We wtorek 24 września br., na godzinie wychowawczej, uczniowie klasy szóstej wraz z wychowawczynią Panią Moniką Wojtaszek obchodzili Dzień Chłopaka oraz zrobili pyszną pizze. Pani Monika przygotowała domowe ciasto na pizze, a uczniowie różnorodne dodatki takie jak: papryka, salami, kukurydza, kurczak (ale nie żywy, tylko już oprawiony), pieczarki, korniszony, ser i inne. Każdy mógł sobie zrobić własną pizze według upodobania a następnie poczekać cierpliwie, aż się upiecze. W tym czasie chłopaki otrzymali słodki upominek od dziewczyn z klasy. Kiedy pizza była już gotowa, uczniowie nałożyli domowy sos czosnkowy i jedli, aż im się uszy trzęsły. Był to na pewno wspaniały czas, który na długo pozostanie w pamięci.

TUTAJ są zdjęcia.