KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

W środę 5 czerwca 2019 r. odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Konkurs był inicjatywą Pani Anny Maśko – nauczycielki j. niemieckiego, a jego głównym celem było nie tylko sprawdzenie wiedzy uczniów o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, ale przede wszystkim zachęcanie dzieci do samodzielnego zdobywania wiedzy o krajach niemieckojęzycznych, ich historii, kulturze, geografii, zwyczajach, świętach i rozwijanie ich zainteresowań. Szczególne podziękowania dla Pani Dyrektor Grażyny Smaga za wsparcie motywujące uczniów do chęci udziału w konkursie oraz za czuwanie nad prawidłowością przebiegu konkursu. Łącznie w konkursie wzięło udział 10 uczniów z klasy VII i VIII. Serdecznie podziękowania dla Pani przewodniczącej Rady Rodziców Justynie Sejud za uśmiech i udział w komisji. Sponsorami nagród rzeczowych były Pani Anna Maśko. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę.

Oto wyniki:
I miejsce:  Katarzyna Kołodziej
II miejsce: Zuzanna Kocoń
III miejsce: Bartłomiej Sejud

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursie w następnym roku szkolnym.
TUTAJ są zdjęcia.