ELIMINACJE DO KONKURSU O ŚW. KINDZE

W związku z „Gminnym Konkursem o św. Kindze”, organizowanym przez naszą szkołę, 9 kwietnia br. odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego. Uczestnicy wybierali wiersz o świętej z podanego źródła zatytułowanego Święta Kinga w poezji polskiej – antologia i prezentowali swoje zdolności recytatorskie. W eliminacjach wzięło udział 14 uczniów. Pierwsze miejsce w kategorii klas I – IV zajęła Oliwia Stachoń z klasy III, a z klas V- VIII Paulina Bielak z klasy V. Zwyciężczynie będą reprezentować naszą szkołę w etapie finałowym – gminnym – 8 maja 2019 r. Dziękujemy Pani Wioletcie Kmiecik, Pani Dyrektor Grażynie i Pani Dorocie Kruczek za pracę w jury oraz Pani Beacie Nowak za koordynację prac konkursowych w szkole. Dziewczętom życzymy dalszych sukcesów.

TUTAJ są zdjęcia.