WIELKI POST – KONKURSY

Post, modlitwa, umartwienie! W Wielkim Poście ja się zmienię!

WIELKI POST 2019

Zapraszam do aktywnego przeżycia czasu przygotowania do Zmartwychwstania Jezusa!

NABOŻEŃSTWA W POPOWICACH:

Droga Krzyżowa w piątek o 16:30

Gorzkie żale w niedzielę po Mszy świętej o 9:00

Rekolekcje szkolne od 20 do 22 marca br.

KONKURSY:

1. U księdza jest do odebrania kalendarz wielkopostny, można go również pobrać ze strony naszej szkoły – jest na końcu tego artykułu. Trzeba go codziennie uzupełniać i kolorować. Po świętach każda osoba, która będzie miała uzupełniony i pokolorowany kalendarz otrzyma nagrodę pocieszenia i weźmie udział w losowaniu nagród głównych.
  2. W czasie drogi krzyżowej będą rozdawane obrazki – kolorowanki, które złożone w całość utworzą książkę: Droga Krzyżowa Jezusa w obrazkach”. Po świętach każda osoba, która będzie miała uzupełnioną i pokolorowaną książkę otrzyma nagrodę pocieszenia i weźmie udział w losowaniu nagród głównych.

KALENDARZ I KSIĄŻKĘ PRZYNOSIMY DO SZKOŁY W ŚRODĘ LUB CZWARTEK 24 lub 25 kwietnia 2019 r.

1. Każda osoba, która zrobi pisankę wielkanocną z prawdziwego jajka otrzyma nagrodę pocieszenia i weźmie udział w losowaniu nagród głównych.

PISANKI PRZYNOSIMY DO ŚRODY 10 kwietnia 2019 r.