TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Dziś w Gołkowicach, w remizie OSP odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Bober, Lena Drożdż, Katarzyna Kołodziej, Patryk Bober.

NO I MAMY TO!

Kategoria Szkół Podstawowych do szóstej klasy: pierwsze miejsce Lena Drożdż, drugie miejsce Patryk Bober.

Kategoria Szkół Podstawowych 7 i 8 klasa oraz gimnazjum: pierwsze miejsce Katarzyna Kołodziej, drugie miejsce Dawid Bober. Wszyscy wymienieni, oprócz Kasi, są członkami MDP w Starym Sączu.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów w eliminacjach powiatowych, które odbędą się w czwartek 4 kwietnia br. w Nowym Sączu.

Dziękujemy Pani Annie Bober za pomoc w transporcie dzieci na konkurs i z powrotem. Pani Ania nie wzięła na paliwo nic! TUTAJ są zdjęcia.