100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI W OGRODZIE MARZEŃ

W czwartek 27 września br. uczniowie Szkoły Podstawowej im. św. Kingi w Popowicach z klas 1, 2 i 3 udali się do Ogrodu Marzeń w Myślcu. Uczniowie, w przepięknej scenerii, pełnej kwiatów i jesiennych zapachów przedstawili krótki program artystyczny poświęcony naszej Ojczyźnie: były śpiewy pieśni patriotycznych, była recytacja wierszy. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Burmistrz, Wielki Przyjaciel naszej szkoły, który na prośbę dzieci odczytał kilka wierszy patriotycznych. Na zakończenie był poczęstunek przygotowany przez Panią Wioletę i jej sąsiadkę. Przepiękne miejsce warto, aby każdy tam dotarł i pocieszył oko oraz inne zmysły Ogrodem Marzeń.

Dziękujemy Pani Wioli, twórczyni Ogrodu Marzeń za zaproszenie, przygotowanie biało-czerwonych słodyczy dla dzieci i upominków dla starszych; Pani Dyrektor Grażynie Smaga i nauczycielom, którzy przygotowali to spotkanie i program artystyczny: Pani Marcie Słaby, Pani Anecie Lompart, Pani Jadzi Bochniarz i Pani Marii Czajkowskiej – wszystkie Panie wstały o czwartej rano, aby upiec dla dzieci ciasteczka. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie podziękowań dla Pani Wioli.

Tutaj są zdjęcia, a tutaj są filmy: śpiew pieśni Tu wszędzie jest moja Ojczyzna, śpiew pieśni Modlitwa obozowa i jak Pan Burmistrz czytał dzieciom.