KONKURS BALTIE

W dniu 28 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Kodowania w języku Baltie.

Celem tego turnieju było:

• popularyzacja umiejętności programowania,
  • kształtowanie zdolności samodzielnego zdobywania i pogłębiania wiedzy z zakresu kodowania,
  • poszerzenie swoich wiadomości i umiejętności z zakresu informatyki.

Do konkursy przystąpiło 5 uczniów w dwóch grupach wiekowych. Jedna i druga grupa rozwiązywała te same zadania. Mieli do rozwiązania 8 wybranych zadań w czasie maksimum 120 minut. Zadania po rozwiązaniu były wysyłane na serwer, który dokonywał sprawdzenia poprawności wykonania zadania.

Wyniki konkursu:

Grupa klas I-III

Amelia Górska – 1 miejsce

Grupa klas IV-VII

Katarzyna Kołodziej – 1 miejsce
Karol Jurecki – 2 miejsce
Bartosz Sejud – 3 miejsce

Wszystkim uczestnikom gratulujemy dobrych wyników, które pozwolą uzyskać jeszcze lepsze rezultaty w następnych turniejach.  Nagrody w postaci power-banków i słuchawek ufundowała firma  Sako. FHU. Luberda B. ze Starego Sącza. DZIĘKUJEMY!