KONKURS PATRIOTYCZNA PISANKA

W JUBILEUSZOWYM ROKU 100-lecia ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

Samorząd Uczniowski w SP im. Św. Kingi w Popowicach organizuje konkurs: Patriotyczna Pisanka

CELE: poznanie symboli związanych ze zmartwychwstaniem Pana Jezusa oraz upowszechnienie symboli polskich.

UCZESTNICY: uczniowie szkoły w Popowicach (młodszym uczniom w wykonaniu pracy mogą pomóc rodzice).

ZADANIE: należy wykonać na kartce a4 pisankę, dowolną formą, na której będą symbole związane z naszą ojczyzną.

TERMIN DOSTARCZENIA PRAC: podpisane prace należy dostarczyć do ks. Tomasza, do dnia 23 marca 2018 r.

NAGRODY: Wszystkie poprawnie uzupełnione prace otrzymają nagrody pocieszenia oraz wezmą udział w losowaniu nagród głównych – puzzle Mapa Polski młodego odkrywcy. Losowanie odbędzie się w poniedziałek lub wtorek (26/27 marca br.) na długiej przerwie.