DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W czwartek 25 stycznia w naszej szkole odbyła się niezwykła uroczystość: Dzień Babci i Dziadka. Do szkoły licznie przybyli Babcie i Dziadkowie oraz inni zaproszeni goście: Pani Ewa Zielińska, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Starym Sączu, Pani Maria Wegrzyn, Członek Rady Miejskiej, Pan Sołtys Czesław Kurzeja. Z małym opóźnieniem dotarł na spotkanie ks. Stanisław Marczewski wraz ze swoją siostrą, budowniczy kaplicy w Popowicach. Jego obecność sprawiła wszystkim wielką radość.

Spotkanie rozpoczęło się od Mszy świętej, po której były występy dzieci i życzenia. Nasi niezawodni rodzice przygotowali dla wszystkich gości poczęstunek: było ciepłe danie i mnóstwo ciasta.

Dziękujemy Pani Dyrektor Grażynie Smaga, która wraz ze wszystkimi nauczycielami przygotowała to wydarzenie i zadbała o jego piękną oprawę.

Dziękujemy rodzicom, którzy pod dowództwem Rady Rodziców, na bogato zastawili stół i zadbali także o muzykę do tańca, którą serwowali nam chłopcy z zespołu GÓRSEY.

Dziękujemy uczniom za ich przygotowanie i udział w tej uroczystości.

Dziękujemy ks. Stanisławowi za przybycie i słodycze, które rozdaliśmy dzieciom.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie.

Tutaj jest kilka zdjęć (ich autorem jest Jakub Pietrzyk z klasy 7), a tutaj filmy: występ zerówki 1, występ zerówki 2, występ zerówki 3, występ klasy 2 i występ wszystkich dzieci.