REKOLEKCJE SZKOLNE

W dniach od 7 do 9 lutego odbędą się w naszej szkole rekolekcje. Będą one poświęcone osobie bł. Karoliny.

Plan rekolekcji:

ŚRODA – 7 lutego

9:00 – spotkanie na sali klas od 4 do 7

9:30 – praca w grupach

10:45 – podsumowanie pracy, błogosławieństwo

11:00 – obiad

11:30 – spotkanie na sali klas od 0 do 3

12:45 – podsumowanie pracy, błogosławieństwo

17:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy (dla chętnych)

CZWARTEK – 8 lutego

9:00 – spotkanie na sali od 4 do 7

10:45 – podsumowanie pracy, błogosławieństwo

11:00 – obiad

11:30 – spotkanie na sali klas od 0 do 3

12:45 – podsumowanie pracy, błogosławieństwo

17:00 – nabożeństwo pokutne w kaplicy, sakrament pokuty (dla chętnych i tych, którzy potrzebują się wyspowiadać)

Bardzo proszę, aby dzieci z klas od 0 do 3 w pierwszym dniu miały kolorowe kredki, a w drugim dniu przyniosły pudełko po butach oraz kolorowy papier lub niepotrzebne kolorowe gazety, nożyczki i klej.

PIĄTEK – 9 lutego

7:45 – zbiórka przy szkole

8:00 – wyjazd do Zabawy

10:00 – zwiedzanie domu bł. Karoliny, przejście Drogą Męczeństwa, Msza święta, spotkanie w stodole, zjedzenie przygotowanych posiłków (trzeba dziecku przygotować posiłek, my zapewniamy ciepłą herbatę).

Wyjazd do sanktuarium bł. Karoliny wiąże się z kosztami, które wynoszą 20 zł. Wyjazd ten nie jest obowiązkowy, ale dla pełnego i owocnego przeżycia rekolekcji trzeba wziąć w nim udział. Dlatego jeżeli wyrażacie zgodę na wyjazd Waszego dziecka do Zabawy proszę uzupełnioną zgodę wraz z wpłatą dostarczyć do ks. Tomasza w nieprzekraczalnym terminie do 2 lutego br. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego o tym, kto pojedzie decyduje kolejność zapisów.

Zgody i inne informacje zostaną rozdane uczniom przez wychowawców klas.