KONKURS PATRIOTYCZNY

Dziś we wtorek (5 grudnia) w 150 rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego, w naszej szkole odbył się Konkurs Patriotyczny, w którym wzięły udział wszystkie klasy z naszej szkoły. Tym samy rozpoczęliśmy przygotowania do obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Komisja oceniająca, w której składzie byli: Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Ewa Zielińska, Komendant Hufca ZHP w Nowym Sączu Pan Stanisław Gniady, Przedstawiciel Stowarzyszenia Kobiet Popowickich Pan Florkiewicz, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Justyna Sejud, Dyrektor Szkoły Pani Grażyna Smaga.

Po burzliwych naradach przyznano I miejsce klasie 7 i 5 oraz II miejsce klasie 4. Pozostałe klasy otrzymały wyróżnienie. Dziękujemy wszystkim Wychowawcom za ich ciężką pracę i uczniom za piękne wykonanie zadań konkursowych. Dziękujemy Pani Przewodniczącej Rady Miejskiej Pani Ewie Zielińskiej za ofiarowanie naszej szkole medalu i znaków św. Kingi. Dziękujemy Komendantowi Hufca ZHP w Nowym Sączu Panu Stanisławowi Gniademu za przekazanie książek, płyt oraz obrazu Matki Bożej Harcerskiej dla drużyny harcerskiej działającej w naszej szkole. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Jackowi Lelkowi za zakup nagród dla zwycięzców.

Tutaj znajdziesz kilka zdjęć. Filmy: klasa 1, klasa 2, klasa 3, klasa 4, klasa 5, klasa 6, klasa 7.