ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

W czwartek (26 października br.) odbyła się w naszej szkole Uroczystość Ślubowania Uczniów Klasy Pierwszej. Do wspólnoty naszej uczniowskiej braci zostało przyjętych, przez panią dyrektor Grażynę Smaga, czternastu nowych uczniów. Gratulujemy! Piękną akademię przygotowała Pani Aneta Lompart we współpracy z Panią Marią, asystentem klasy pierwszej oraz Panią Agatą Nicpońską, odpowiedzialną za oprawę muzyczną. Rodzice uczniów klasy pierwszej przygotowali wspaniałe przyjęcie dla swoich dzieci oraz nauczycieli. Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski, a także uczniowie i wychowawcy klasy zerowej, drugiej i trzeciej przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek skromne upominki.

Tutaj znajdziesz kilka zdjęć z tej uroczystości.

FILM – ślubowanie uczniów klasy pierwszej oraz FILM – taniec belgijski w wykonaniu uczniów klasy pierwszej.