DZIEŃ MAMY I TATY

W czwartek w naszej szkole i w Popowicach obchodziliśmy uroczyście Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji zebraliśmy się w Kaplicy pw. św. Maksymiliana w Popowicach i wyruszyliśmy z figurką Matki Bożej Fatimskiej do szkoły, którą niosły Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Popowickich. Towarzyszyły nam również fatimskie dzieci: Hiacynta, Łucja i Franciszek. W drodze modliliśmy się za naszych Rodziców. Po dotarciu do szkoły zaśpiewaliśmy majówkę ku czci Matki Bożej, a następnie dzieci dla Mam i Tatusiów oraz wszystkich zebranych gości zaprezentowały wzruszającą akademię. Z oczu niejednej Mamy popłynęły łzy.

W przedstawieniu brali udział uczniowie klas 0-III.  Podczas akademii zostało przedstawionych kilka humorystycznych scenek na temat zachowań dzieci i ich rodziców.  Nie obyło się również bez recytacji wierszy i podziękowań. Szkolny chórek zaśpiewał z tej okazji kilka pięknych piosenek. Dziewczynki zaś zaprezentowały swój talent taneczny wykonując przygotowane układy.  Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom upominki. Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale i bardzo radosna, przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

Tutaj możesz zobaczyć zdjęcia z tej uroczystości, a tutaj pokaz slajdów.