POCZTA WALENTYNKOWA i KONKURS TANECZNY

Dziś w naszej szkole Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego rozdali listy, napisane przez uczniów do uczniów w ramach Poczty Walentynkowej. Okazało się, że oprócz uczniów również nauczyciele mają swoich wielbicieli, którzy nie zapomnieli do nich napisać kilka ciepłych słów.

Dziś również odbył się długo oczekiwany i przekładany Konkurs Taneczny. Pomysłodawcami tego konkursu byli uczniowie klasy trzeciej. Każda klasa przygotowała układ taneczny, który prezentowała pozostałym uczniom i nauczycielom, wśród których byli członkowie Komisji Konkursowej. Jury wydało jednogłośnie postanowienie, że wszyscy uczestnicy konkursu tanecznego oraz każda poszczególna klasa zasługuje na wyróżnienie i najwyższe noty. Każdy więc mógł czuć się zwycięzcą!

Oto kilka ZDJĘĆ z dzisiejszych wydarzeń!