PODSUMOWANIE REKOLEKCJI

Dziś w środę 26 kwietnia br. zakończyły się trzydniowe rekolekcje szkolne poświęcone osobie św. Jana Pawła II. Uczniowie w tym czasie przypominali sobie i na nowo odkrywali świętość i wielkość Papieża Polaka. Pomagali im w tym ks. Tomasz i nauczyciele, Rekolekcje zakończyły się pielgrzymką do Centrum Jana Pawła II w Krakowie, gdzie odbyła się Msza święta. Po Mszy świętej i zwiedzaniu Centrum udaliśmy się na Rynek w Krakowie, by podziwiać piękno królewskiego miasta i posilić się po trudach podróży. Dziękuję Pani Dyrektor za pomoc i koordynację w organizacji rekolekcji. Dziekuję wszystkim wychowawcom i nauczycielom, którzy sprawowali w tych dniach opiekę nad dziećmi, zwłaszcza podczas pielgrzymki do Krakowa. Dziękuję Panu Burmistrzowi Jackowi Lelkowi, który przekazał na wyjazd dzieci 1000 zł. Dziękuję rodzicom za dobrą współpracę. I na końcu podziękowania dla tych uczniów, którzy dobrze wykorzystali ten czas i chcieli poznać i zachwycić się postacią św. Jana Pawła II. TUTAJ są zdjęcia od Pani Marty Słaby.