WIZYTA KLASY 1 W BIBLIOTECE W STARYM SĄCZU

W ubiegły czwartek klasa 1 udała się na wycieczkę do Starego Sącza. Uczniowie wraz z wychowawcą spacerowali po Starym Sączu, udali się do cukierni na pyszne ciastka. Potem wybrali się do Biblioteki Publicznej. Tam czekała na nich wspaniała niespodzianka. Otóż brali udział w warsztatach ze znaną autorką książek dla dzieci, Panią Joanną Krzyżanek. Podczas spotkania, Pani Joanna opowiadała o swoich książkach, prowadziła szkolenie z pierwszej pomocy. Rewelacyjne okazały się zajęcia plastyczne. Na koniec dzieci zapisały się do biblioteki i wypożyczyły książki. Spotkanie w bibliotece na długo pozostanie w pamięci dzieci. Dziękujemy za zorganizowanie warsztatów Pani Dyrektor Biblioteki Publicznej oraz wszystkim zaangażowanym paniom bibliotekarkom. TUTAJ są zdjęcia.