ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły oficjalnie przywitali  nowy rok szkolny, a tym samym pożegnali beztroski czas wakacji.  Uroczystości rozpoczęły się msza św. w naszym kościele . Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Grażyna Smaga, która w pięknych słowach namawiała do wzajemnej akceptacji i życzliwości. Na zakończenie uczniowie klasy V  zaprezentowali program artystyczny.  Wszystko zakończył przemarsz uczniów wraz z nauczycielami do budynku szkoły, gdzie wychowawcy przekazali informacje związane z organizacją roku szkolnego.                                                                                                                                                                                                                                               Jeszcze raz życzymy powodzenia wszystkim uczniom .