Pożegnanie Absolwentów -Anno Domini 2024!

W czwartek 20 czerwca br. odbyło się w naszej szkole pożegnanie ósmej klasy.

Najpierw uczniowie klasy ósmej przekazali uczniom klasy siódmej sztandar szkoły. Następnie Pani Dyrektor Szkoły Grażyna Smaga zabrała głos oraz podziękowała Absolwentom wręczając im nagrody. W dalszej kolejności ósma klasa wraz z Panią Anią Maśko, swoją wychowawczynią, przygotowała  przepiękny występ, było troszkę poważnie, i troszkę na wesoło, był też taniec dziewczyn dopracowany pod okiem pani Renaty Drobiszewskiej. A pani Agata Nicpońska zagrała nam Hymn Szkoły. Na koniec Uczniowie wręczyli piękne świadectwa nauczycielom uczącym w naszej szkole. Na uroczystości pożegnania swoją osobą zaszczycił nas ks. Tomasz Starzec.

Niespodzianką był prezent wręczony na ręce pani Dyrektor, mianowicie Tablo – rocznik 2009.

Uczniowie klasy siódmej przygotowali również krótkie podziękowanie dla uczniów klasy ósmej – duży wkład w to miała Pani Maria Czajkowska.

Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich kończących szkołę upominki, jak również Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami panią Moniką Wojtaszek oraz panią Beatą Nowak rozdały prezenciki Absolwentom.  Po uroczystości oficjalnej odbyła się zabawa. Szczególe podziękowanie należy się kochanym uczniom klasy ósmej, ich Rodzicom za przygotowanie tej uroczystości.

A. Maśko

GALERIA 1