Nocne harce – czyli „Dzień Dziecka” w Szkole Podstawowej w Popowicach.

Niech łączy Nas dobra zabawa, pod takim hasłem zostały zorganizowane nocne harce w naszej szkole. Impreza miała na celu integrować, bawić i uczyć. Wszystkie cele zostały osiągnięte dzięki zaangażowaniu p. Dyrektor, nauczycieli, rodziców a przede wszystkim uczniom, którzy z zaangażowaniem i z humorem wykonywali przygotowane na ten dzień zadania. Uczniowie klas 2-8 uczestniczyli w grze terenowej, po naszej miejscowości, podczas której musieli się wykazać umiejętnościami: logicznego myślenia, artystyczną, udzielania pierwszej pomocy jak również z znajomości historii naszej miejscowości. W tym czasie uczniowie klas 0 – 1 miały zorganizowane gry i zabawy na terenie szkoły. Około godziny 22 wszystkie patrole już powróciły do szkoły i tu odbywała się dalsza część naszej zabawy, dla niektórych aż do białego rana.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów obchodów Dnia Dziecka:

Radzie Rodziców, Pani Agnieszce Tokarczyk, Panu Radnemu Wojciechowi Jureckiemu, Państwu Małgorzacie i Danielowi Śmietana oraz Samorządowi Szkolnemu i im opiekunom Pani Monice Wojtaszek i Pani Beacie Nowak.

K. Górski