UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

W piątek (23 czerwca) odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Akademię z tej okazji przygotował Pan Kazimierz Górski wraz z klasą szóstą. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Daniel Śmierciak, Sekretarz Gminy Stary Sącz, który odczytał list napisany do całej społeczności szkoły przez Pana Burmistrza Jacka Lelka. Pani Dyrektor podsumowała cały rok pracy: podziękowała rodzicom za ich zaangażowanie i trud wspierania szkoły, nauczycielom za ich poświęcenie i wkład włożony w edukację i wychowanie dzieci, dzieciom za ich pracę i naukę. Zostały rozdane nagrody za udział w konkursach i stu procentową frekwencję.

Ze smutkiem się rozstajemy i czekamy na powrót do szkoły w poniedziałek (4 września).

Tutaj znajdziesz zdjęcia z tej uroczystości!