DZIEŃ ZIEMI !

W ramach obchodów Dnia Ziemi w szkole odbył się konkurs „Biżuterii ekologicznej”. W ramach jego uczniowie wykonali biżuterie np. łańcuszek, bransoletkę z materiałów ekologicznych. Wyniki konkursu: I miejsce Mikołaj Barnach klasa 1 II miejsce Miłosz Drożdż klasa 5 oraz Piotr Nikołajczuk klasa 5, III miejsce Aleksander Moskal klasa 1 i Stanisław Bodziony klasa 2. Za powyższe miejsca uczniowie otrzymali drobne upominki oraz dyplomy. Koordynator konkursu: mgr Monika Mleczko.

Ponadto odbył się konkurs na najciekawszą gazetkę o tym dniu i wygrała w nim klasa 2. II miejsce zajęła klasa 3, a 3 klasa 1. Dziękujemy radzie rodziców za ufundowanie nagród dla tych klas.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursach !!

Ponadto każda klasa posadziła drzewko koło szkoły oraz obejrzała prezentacje na temat tego dnia i rozwiązała quizy.  Uczniowie otrzymali słodycze z etykietami ekologicznymi.