ETAP GMINNY OTWP

Dnia 2 marca br. w remizie OSP w Starym Sączu odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap gminny, w którym wzięło udział kilkudziesięciu młodych pasjonatów straży pożarnej. Z niezwykłą radością informujemy, że w tym prestiżowym turnieju Lena Drożdż z klasy 7 i Alicja Tokarczyk z klasy 8 zajął pierwsze i drugie miejsce w kategorii klas od 5 do 8. Dziewczyny w pisemnym etapie otrzymały taką samą ilość punktów, zaproszone je do ustanego sprawdzenia wiedzy, podczas którego okazało się, że mają taką samą wiedzę, dopiero kolejna dogrywka pisemna przeważyła szalę zwycięstwa na stronę Leny. To ogromny sukces, który przynosi wiele satysfakcji nie tylko im, ale także ich rodzicom oraz całej społeczności szkolnej. W grupie wiekowej od 1 do 4 klasy uczeń Adrian Pustułka zajął drugie miejsce, a nasi absolwenci Dawid Bober i Patryk Bober pierwsze i drugie miejsce w kategorii uczniów szkół średnich. Dziękujemy za udział w tym turnieju uczniom klasy piątek Miłoszowi Drożdżowi i Przemysławowi Tokarczykowi. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy im dalszych sukcesów w ich pasji. TUTAJ są zdjęcia.