Fabryka bombek!

Uczniowie klasy IV mieli możliwości poznania tajników  wykonania bombek. Lekcja techniki zamieniła się w fabrykę bombek, a uczniowie w  twórców i wykonawców pięknych ozdób choinkowych. Warsztaty bożonarodzeniowe były dopełnieniem świątecznej atmosfery, która panuje w klasach, na korytarzach, ale przede wszystkim w nastrojach uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły już od kilku dni.

Uczniowie klasy 4 wyczarowały prawdziwe dzieła sztuki. Bombki lśniły całą feerią barw, przeplatając się z blaskiem brokatowego pyłu. Wszystkie bombki były niezwykłe i niepowtarzalne. Dzieci wykazały się kreatywnością . Salę warsztatową wypełniły materiały przyniesione przez uczniów do ozdobienia bombki, ale przede wszystkim nieopisana radość dzieci, które czerpały satysfakcję z tworzenia pięknych ozdób choinkowych.

Z pewnością wkrótce zawisną one na choinkach w ich domach.