ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

W czwartek 27 października 2022r. o godzinie 11.00 w naszej szkole odbyła się Uroczystość Ślubowania Uczniów Klasy Pierwszej. Pani Jadwiga Bochniarz, wychowawczyni klasy pierwszej i Pani Paulina Pawlarczyk przy pomocy i wsparciu Pani Agaty Nicpońskiej, Pani Marty Słaby oraz Pani Marty Mąki przygotowały akademię. Wzięli w niej udział uczniowie klasy pierwszej oraz trzeciej. Po jej zakończeniu i wprowadzeniu sztandaru naszej szkoły wszyscy zebrani odśpiewali Hymn Polski. Najważniejszym  momentem uroczystości było złożenie przez uczniów klasy pierwszej przysięgi uczniowskiej. Następnie dyrektor szkoły Pani Grażyna Smaga dokonała symbolicznego pasowania na ucznia wypowiadając słowa: „Pasuje Cię na ucznia… ”. Pani Dyrektor, Rada Rodziców, uczniowie oddziału przedszkolnego, uczniowie klasy drugiej oraz trzeciej wręczyli  pierwszakom upominki. Rodzice uczniów klasy pierwszej przygotowali wspaniały poczęstunek dla swoich dzieci oraz nauczycieli. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości. TUTAJ są zdjęcia.