GÓRA GROSZA

Drogie Dzieci oraz Drodzy Rodzice. W tym roku szkolnym nasza szkoła przystępuje do XXIII edycji akcji Góra Grosza. Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.

Przyłącz się do akcji, a wesprzesz jednego ze swoich rówieśników, który potrzebuje pomocy. Bo jeden grosz czyni różnicę.

Akcja trwa od 1 listopada 2022 r. do 28 marca 2023 r. ZBIERAMY MONETY od 1 gr, 2 gr, 5 gr, 10 gr….. po 5 zł. Najważniejsze są grosze!

UWAGA KONKURS! Wprowadzamy odrobinę rywalizacji, każda klasa od oddziału przedszkolnego po 8 klasę zbiera indywidualnie; klasa która będzie miała największą kwotę uzbieraną otrzyma drobne nagrody. Pozostałe klasy otrzymają dyplomy za udział w akcji. Bardzo prosimy o zaangażowanie. Koordynatorami akcji są: pani Iwona Walczak oraz Marta Mąka.