DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W czwartek 13 października br. odbył się w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Wieczorem, po godzinach nauki, w naszej szkole zgromadzili się nauczyciele i pracownicy szkoły. Wszystkich powitała Pani Dyrektor i zaprosiła do wspólnego świętowania. Część artystyczno – humorystyczną przygotowali uczniowie klasy siódmej i szóstej oraz piątej. Co tam się działo, to żadne słowa nie opiszą. Za tę część była odpowiedzialna Pani Beata Nowak oraz Pani Agata Nicpońska. Po występie uczniów Przedstawiciele Rady Rodziców złożyli wszystkim życzenia i rozdali smaczne prezenty. Na koniec Pani Dyrektor rozdzieliła nagrody, które otrzymali prawie wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły. Nagrodę od Pana Burmistrza otrzymała w tym roku Pani Iwona Walczak. Gdy dzieci opuściły mury szkoły nadszedł czas na poczęstunek przygotowany przez Spółdzielnie Sekret Smaku. Było smacznie i wesoło. TUTAJ są zdjęcia, a poniżej piosenki i przedstawienie uczniów.