PANI Z BIBLIOTEKI ODWIEDZA ZERÓWKĘ

Biblioteka Szkolna działa nadal w zdobyciu certyfikatu “Zaczytana Szkoła”, dlatego dziś 12 listopada br. nasza zerówka miała ciekawe zajęcia biblioteczne z panią Anią Maśko, która również z panią Dyrektor Grażyną Smaga prowadzi szkolną bibliotekę.
Dzieci zapoznały się z zawodem bibliotekarza, drukarza, pisarza i księgarza. Najpierw zobaczyli prezentację multimedialną o licznych zawodach. Następnie pani Ania opowiedziała o wybranych zawodach. Dzieci miały okazję zobaczyć cienkie i grube książki 🙂 Potem obejrzały film animowany pt.: Jak powstaje książka? Na koniec zabawy z książką i zawodami dzieci pomalowały postacie przedstawiające takie zawody jak: bibliotekarka, drukarz, pisarz i księgarz, ćwicząc w ten sposób motorykę małą. Podziękowania należą się również wychowawczyni pani Anecie Lompart za pomoc przy zajęciach bibliotecznych i wykonanie ciekawej gazetki klasowej. TUTAJ są zdjęcia.