KONKURS NA BOŻE NARODZENIE

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie świątecznym

Zasady Konkursu

UCZESTNICY: W konkursie biorą! udział wszystkie klasy naszej szkoły.

CELE KONKURSU: poznanie zwyczajów świątecznych, nauka śpiewu kolęd i pastorałek, integracja zespołów klasowych.

ZADANIA DO WYKONANIA:

• wykonanie kukiełki jednego z Trzech Mędrców o wysokości 90 do 100 cm,
  • śpiew kolędy lub pastorałki całej klasy – śpiew trzeba uzgodnić z Panią Agatą Nicpońską
  • śpiew kolędy lub pastorałki indywidualnych wykonawców – śpiew trzeba uzgodnić z panią Agatą Nicpońską

OCENIANIU PODLEGA: znajomość tekstu kolędy lub pastorałki, pomysłowość wykonania, ciekawe stroje współgrające z tematyką kolędy lub pastorałki, estetyka wykonania kukiełki, odpowiednia wysokość.

NAGRODY: klasa, która otrzyma największą ilość punktów pojedzie za darmo do kina Sokół w Nowym Sączu na dowolnie wybrany film wg odpowiedniej kategorii wiekowej. Pozostałe klasy otrzymają słodycze i dyplomy. Indywidualni wykonawcy otrzymają również nagrody.

MIEJSCE I CZAS: sala gimnastyczna w SP w Popowicach, czwartek 20 XII – 11:15.