AKCJA CHARYTATYWNA

SAMORZĄD UCZNIOWSKI organizuje zbiórkę rzeczy dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kobylance, który pracuje z dziećmi, z umiarkowanym i znacznym upośledzeniem.   ZBIERAMY: pasty do zębów, mydło, dezodoranty dla dziewczyn i chłopców, kremy, proszek do prania, płyn do naczyń, gąbka itp. ZBIÓRKA TRWA Czytaj więcej!

ZABAWA ANDRZEJKOWA

Dziś w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa, w której przygotowanie zaangażowali się Wychowawcy poszczególnych klas i Rodzice, którym serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i opiekę. Tutaj jest kilka zdjęć z tej imprezy!

KONKURS ZDROWEJ ŻYWNOŚCI

Dziś w naszej szkole odbył się konkurs zdrowej żywności, który prowadziła Pani Renata Drobiszewska. Poszczególne klasy przygotowały stoliki pełne zdrowego jedzenia: warzyw i owoców, soków i kompotów w pięknych aranżacjach. Dziękujemy rodzicom wszystkich klas i oddziału przedszkolnego za ich wkład Czytaj więcej!

KONKURS PATRIOTYCZNY

Na wniosek prezydenta RP zaplanowano zwołanie Zgromadzenia Narodowego na 5 grudnia 2017, w 150. rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego, co stanowić ma inaugurację obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym dniu w naszej szkole odbędzie się konkurs, którego głównym Czytaj więcej!

SPOTKANIE RADY RODZICÓW

Rada Rodziców zaprasza wszystkich członków trójek klasowych na spotkanie w piątek 24 listopada br. do naszej szkoły. Rozpoczęcie o 17:00. Podczas zebrania zostaną poruszone następujące sprawy: dostosowanie Regulaminu Rady Rodziców do Statutu Szkoły i bieżących potrzeb naszej szkoły, kwestia wpłat Czytaj więcej!